7 dni w Atenach i Koryncie od 655,5 zł (lot + noclegi)

Tanie loty do Grecji!

7-dniowa wycieczka do Aten i Koryntu od 655,5 zł!


Tanie loty do Aten obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

16.05.2018: wylot z Rzeszowa o 18:50, przylot do Aten o 22:10

23.05.2018: wylot z Aten o 16:55, przylot do Rzeszowa o 18:25

lot

 Miasto w starozytnej Grecji akropolis cytadela BreakplanZabytki w Atenach starozytna swiatynia zeusa Grecja Breakplan

3 noclegi w Atenach za 176 PLN od osoby

Dwuosobowy pokój z widokiem na Akropol. Hotel jest usytuowany w odległości 1,4 km od Narodowego Muzeum Archeologicznego w Atenach. Plac Omonia i Teatr im. Karolosa Kouna są oddalone od obiektu o około 2 kilometry. Wystarczy przebyć trasę 21 km, aby dotrzeć do ateńskiego lotniska im. Elefteriosa Wenizelosa. Ocena: 9,1/10.

zobaczNocleg


Noclegi w Koryncie

Z Aten do Koryntu można dojechać autobusem lub metrem, a ceny transportu mieszczą się w przedziale 30-60 złotych.

Wariant ekonomiczny za 655,5 PLN od osoby (lot + noclegi w Koryncie i Atenach)

Dwuosobowy apartament z prywatną łazienką. Obiekt jest usytuowany w Koryncie i znajduje się w odległości 6 km od Ancient Korinthos. W pobliżu można odnaleźć kolejne atrakcje. Zamek Penteskoufi jest oddalony o  6 km, Kanału Korynckiego dzieli 7 km od apartamentu, a Muzeum Historii i Folkloru w Koryncie - tylko 1,1 km. W cenę został wliczony nocleg w Atenach. Ocena 8,9/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 680,5 PLN od osoby (lot + noclegi w Koryncie i Atenach + śniadanie)

Dwuosobowy pokój z prywatną łazienką. Hotel jest usytuowany w centrum miejscowości  Loutraki, tylko 3 minuty spacerem od plaży. Od Koryntu dzieli go 7 km i tylko 4 km od Kanału Korynckiego. W cenę zakwaterowania zostało wliczone fantastyczne śniadanie. Wystarczy zaledwie 5 minut, aby dojść do źródeł termalnych i spa miejskiego w Loutraki, które oferują regenerujące zabiegi. W cenę został wliczony nocleg w Atenach. Ocena: 8,7/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 781,5 PLN od osoby (lot + noclegi w Atenach i Koryncie)

Dwuosobowy apartament typu studio z widokiem na morze. Obiekt jest usytuowany w Koryncie na Peloponezie i dzieli go jedynie 2,5 km od zamku Penteskoufi. Oferuje gościom sprzęt do grillowania i słoneczny taras. Apartament dzieli odległość 2,8 km od starożytnego Koryntu i 10 km od Kanału Korynckiego. W cenę został wliczony nocleg w Atenach. Ocena 9,3/10.

zobaczNocleg


Czy wiesz, że Korynt był jednym z najważniejszych miast starożytnej Grecji? Chcesz wiedzieć, co warto zobaczyć lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Udanej podroży!