7 DNI W BOLONII OD 785 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Północne Włochy to piękny region, a sama Bolonia leży pomiędzy rzeką Pad a Apeninami. Jak całe Włochy, także Bolonia ma wiele do zaoferowania turystom przybywającym tu z całego świata. Od wieków jest to ważny ośrodek handlu, kultury i nauki. A może skusicie się tu na kaloryczną, ale jakże pyszną tradycyjna kuchnię tego regionu?

LOTY

W grudniu macie okazję polecieć do Bolonii na pokładzie linii lotniczych Ryanair od 130 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

03.12.2017: wylot z Wrocławia o 13:45, przylot do Bolonii o 15:30

10.12.2017: wylot z Bolonii o 11:35, przylot do Wrocławia o 13:20

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Bolonii od 130 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (12.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Bolonii na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Stazione Centrale 2 - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką zapłacicie 1310 PLN, czyli 655 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Centro Turistico Città di Bologna - za 7-dniowy pobyt w przyczepie mieszkalnej dla dwóch osób w ośrodku z basenem i centrum fitness zapłacicie 1480 PLN, czyli 740 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Hotel Amadeus - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką i wliczonym w cenę śniadaniem, w hotelu posiadającym spa zapłacicie 1717 PLN, czyli 858,50 PLN za osobę - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Bolonii<<<

ZWIEDZANIE

Bolonia w starożytności nazywana była Felsina. Jej rozwój pod rzymskimi rządami był stopniowy. Jednak już w 1088 r. założono Uniwersytet Boloński. Będziecie mogli zobaczyć tu ruiny rzymskich budowli, renesansowe pałace, warto zajrzeć też do bazyliki św. Petroniusza. Godne polecenia jest także znane na świecie Muzeum Sztuki Współczesnej (MAMBO). Zanim jednak ruszycie na bolońskie ulice i Piazza Maggiore zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po Włoszech, aby poznać tradycje typowe dla tego regionu.

Jeżeli znudzi wam się miasto wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, aby swobodnie poruszać się po okolicy. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Wrocławia do Bolonii od 130 PLN w obie strony

Noclegi: Stazione Centrale 2 - 655 PLN za osobę (za 7 nocy), Centro Turistico Città di Bologna740 PLN za osobę (za 7 nocy), Hotel Amadeus - 858,50 PLN za osobę (za 7 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.