7 dni w Dubaju od 1177 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Chcielibyście zobaczyć najwyższy budynek na świecie? Zwiedzić miasto, które zaledwie sto lat temu było niewielką wioską rybacką, a dziś jawi się jako stolica luksusu? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Was. Znaleźliśmy dla Was korzystne ceny lotów i noclegów w Dubaju, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przekonajcie się na własne oczy, jak żyją najbogatsi ludzie świata!

LOTY

W październiku dostępne są loty z Katowic do Dubaju na pokładzie linii Wizzair w cenie od 757 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

07.10.2017: wylot z Katowic o 12:45, przylot do Dubaju o 20:25

14.10.2017: wylot z Dubaju o 21:00, przylot do Katowic następnego dnia (15.10.2017) o 1:20

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Dubaju od 757 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42 x 32 x 25 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (15.07.2017) i mogą ulec zmianie.

Jeśli wybieracie się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w celach turystycznych na krócej, niż 90 dni, nie będziecie potrzebować wizy.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Dubaju na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Al Qaid Hotel - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 840 PLN, czyli 420 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- Burj Nahar Hotel - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym typu king-size zapłacicie od 1225 PLN, czyli 612,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadaniakliknij tutaj

- Hotel Versailles - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym zapłacicie od 1470 PLN, czyli 735 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadaniakliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Dubaju<<<

ZWIEDZANIE

Zastanawiacie się, co warto zwiedzić w Dubaju? Przeczytajcie nasz przewodnik po Dubaju. Znajdziecie w nim nie tylko wskazówki, gdzie warto się wybrać, ale również przydatne informacje dotyczące zwyczajów tam panujących, kuchni i wielu innych. Lubicie być mobilni? Wypożyczcie samochód za pośrednictwem strony Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Lubicie czuć się bezpiecznie niezależnie od tego, gdzie jesteście? Wykupcie ubezpieczenie. Kliknijcie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Katowic do Dubaju od 757 PLN

Noclegi: Al Qaid Hotel (7 noclegów, od 420 PLN od osoby), Burj Nahar Hotel (7 noclegów, od 612,5 PLN od osoby) lub Hotel Versailles (7 noclegów, od 735 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.