7 dni w Grecji już za 702 zł! (loty + noclegi)

Tanie loty do Aten!

Tydzień w Grecji za 702 zł!


Tanie loty do Aten obowiązują w następujących terminach:

13.05.2018: wylot z Katowic o 18:30, przylot do Aten o 21:55

23.05.2018: wylot z Aten o 16:35, przylot do Katowic o 18:05

Standardowa cena lotów do Aten: 300-400 zł

Nasze loty: 144 zł

lot

 Akropol

Nocleg w Atenach za 124 PLN od osoby

Crystal City Hotel - pokój dwuosobowy położony w hotelu w samym centrum miasta. W odległości 100 metrów od obiektu znajduje się stacja metra Metaxourgieo. W odległości 2 km znajdują się Akropol oraz Narodowe Muzeum Archeologiczne, a dzielnica Plaka oddalona jest o 1 km.

zobaczNocleg

Wariant ekonomiczny za 702 PLN od osoby (lot + noclegi + nocleg w Atenach)

Appolonion - pokój dwuosobowy z balkonem położony tuż przy plaży Kaki Vigla, na wyspie Salamina. Obiekt znajduje się 5 km od Paloukii, głównego portu wyspy, z którego można dopłynąć do miasta Perama.  

zobaczNocleg

 

Wariant optimum za 898 PLN od osoby (lot + noclegi + nocleg w Atenach)

Aias Summer House - wakacyjny dom z sypialnią, salonem oraz tarasem położony 2 minuty spacerem od plaży w miejscowości Aiandion na wyspie Salamina. W najbliższej okolicy znajdziemy kawiarnie, bary oraz sklepy. Odległość od lotniska w Atenach wynosi 44 km.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 1112 PLN od osoby (lot + noclegi + nocleg w Atenach)

Melina Resort - pokój dwuosobowy z widokiem na morze w obiekcie położonym na wyspie Salamina, 25 km od Aten. Do dyspozycji gości odkryty basen. Okolica ta popularna jest zwłaszcza wśród ludzi interesujących się jazdą na rowerze oraz wędkowaniem. Na miejscu istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu.

zobaczNocleg


Chcesz wiedzieć co zobaczyć w Grecji lub planujesz dłuższą podróż? Jeśli potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu wycieczki, sprawdź naszą usługę:

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Udanej podroży!