7 dni w Izraelu od 1200 zł (LOT+NOCLEG+TRANSFER+PLAN PODRÓŻY)

Lato w grudniu!

7 dni w rozgrzanym słońcem Ejlacie od 1200 zł za osobę


 

W terminie 15 grudnia - 22 grudnia naładuj baterie słonecznymi godzinami nad Morzem Czerwonym i wytrwaj w dobrej formie do wiosny! Proponujemy Ci:

--> Bezpośredni, lot na trasie Warszawa - Ejlat (Ramon) z dużym bagażem podręcznym do 10 kg;

--> Prywatny transfer hotel - lotnisko (w dwie strony);

--> Nocleg w apartamencie z dogodnym położeniem od plaży i pięknej promenady

--> Plan podróży, tak szczegółowy, że nie będziesz musieć zastanawiać się, co warto zobaczyć, jak najtaniej i najszybciej przemieścić się pomiędzy punktami planu oraz gdzie dobrze zjeść.

Spodziewaj się przyjemnych temperatur, wakacyjnego nastroju i gorącego piasku pod stopami! Brzmi jak niezły wstęp do świątecznej grudniowej atmosfery :)

Zarezerwuj ten wyjazd, zanim wzrośnie cena lotów i noclegów - wystarczy, że uzupełnisz FORMULARZ, podając namiary na siebie. Skontatuje się z Tobą Michał, który poda Ci więcej szczegółów na temat podróży i kolejnych kroków. Zgłoszenie nic nie kosztuje, więc nie obawiajcie się - klikajcie i czekajcie na kontakt!

Pamiętaj, że ta podróż w kwocie 1200 zł to tylko propozycja. Jeśli życzysz sobie lepszy standard hotelu bądź najbardziej budżetowe podejście, to zawsze możesz do nas napisać o tym w FORMULARZU, a Michał chętnie wysłucha i odpowie na Twoje oczekiwania.

Zachęcamy też do przejrzenia opinii na nasz temat na Facebooku - nasi zadowoleni Klienci są najlepszą reklamą jakości naszych usług. Mamy 100% pozytywnych opinii, 5/5 gwiazdek. Dlaczego by do nich nie dołączyć?