7 DNI W MADRYCIE OD 545 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Jednym z bardziej okazałych miast Hiszpanii jest jej stolica – Madryt. Już w listopadzie będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy symbolu Madrytu – rzeźbie niedźwiedzia wspinającego się na drzewo truskawkowe.

LOTY

W listopadzie macie okazję polecieć do Madrytu na pokładzie linii lotniczych Ryanair od 144 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

20.11.2017: wylot z Poznania o 09:55, przylot do Madrytu o 13:15

27.11.2017: wylot z Madrytu o 06:15, przylot do Poznania o 09:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Madrytu od 144 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (25.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Madrycie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Apartament Antilope - za 7-dniowy pobyt w dwuosobowym apartamencie ze wspólną łazienką zapłacicie 802 PLN, czyli 401 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Hostel Era - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym, z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 917 PLN, czyli 458,50 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Vértice Roomspace - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z wliczonym w cenę śniadaniem, zapłacicie tu 1915 PLN, czyli 957,50 PLN za osobę - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Madrycie<<<

ZWIEDZANIE

Ciężko zliczyć wszystko co ma do zaoferowania Hiszpania – fiesty, muzea i galerie sztuki, flamenco, tapas… Na szczęście możecie zapoznać się z nimi w naszym przewodniku po Hiszpanii. W samym Madrycie również nie brakuje atrakcji. Co warto w nim zobaczyć? Przygotujcie się dobrze z naszym przewodnikiem po Madrycie.

Jeżeli nie lubicie długo siedzieć w jednym miejscu, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, aby swobodnie poruszać się po hiszpańskiej ziemi. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Poznania do Madrytu od 144 PLN w obie strony

Noclegi: Apartament Antilope - 401 PLN za osobę (za 7 nocy), Hostel Era - 458,50 PLN za osobę (za 7 nocy), Vértice Roomspace - 957,50 PLN za osobę (za 7 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.