7 dni w Marrakeszu od 751 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Marzy Wam się odrobina lata w czasie, gdy Polskę nawiedzą już jesienne chłody? Mamy coś dla Was! Proponujemy Wam wycieczkę do Marrakeszu w korzystnych cenach. Mnóstwo kolorów, wspaniała kuchnia i temperatury znacznie wyższem niż w naszym rodzimym kraju. Lecicie?

LOTY

Na przełomie października i grudnia dostępne są loty z Krakowa do Marrakeszu w cenie od 601 PLN w dwie strony. Loty operowane są przez linie lotnicze Ryanair.

Proponowany plan wycieczki:

30.10.2017: wylot z Krakowa 6:25, przylot do Marrakeszu o 10:25

06.11.2017: wylot z Marrakeszu o 10:30, przylot do Krakowa 16:00

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Marrakeszu od 601 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (11.08.2017) i mogą ulec zmianie.

Polacy podróżujący do Maroka w celach turystyczny na okres nie przekraczający 90 dni nie potrzebują wizy, aby przekroczyć granicę tego kraju.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Marrakeszu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Rainbow Marrakech - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 150 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- Earth Hostel - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 180 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- Riad Riva - za 7-dniowy pobyt w dwuosobowym apartamencie z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 599 PLN, czyli 299,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadaniakliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Marrakeszu<<<

ZWIEDZANIE

Maroko słynie z doskonałej kuchni, koniecznie więc jej spróbujcie podczas swojego pobytu. W Marrakeszu zobaczycie m. in. nekropolię Sadytów, Ogrody Agdal, Meczet i medresę Alego ibn Jusufa oraz mury obronne. A może nie jesteście z Krakowa i zechcecie rozszerzyć swoją wycieczkę o zwiedzanie tego pieknego miasta? Zachęcamy Was do przeczytania naszego przewodnika po Krakowie. Znajdziecie w nim opisy najciekawszych atrakcji, zwyczajów, kuchni oraz wiele praktycnych porad.

Zawsze warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie przed wyruszeniem w podróż. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Krakowa doMarrakeszu od 601 PLN

Noclegi: Rainbow Marrakech (7 noclegów, od 150 PLN od osoby), Earth Hostel (7 noclegów, od 180 PLN od osoby) lub Riad Riva (7 noclegów, od 299,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.