7 dni w Paryżu od 715 PLN (loty + noclegi)

Paryż przez wielu uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miast świata. Wieża Eiffla, Pola Elizejskie czy Luwr to atrakcje, o których słyszał każdy. Warto wybrać się do miasta zakochanych przynajmniej raz i na własne oczy się przekonać, dlaczego tyle osób uległo czarowi stolicy Francji. A przy okazji będziecie mieli okazję spróbować wyśmienitych francuskich bagietek, serów oraz wina. Nie przegapcie takiej okazji!

LOTY

W październiku polecicie z Wrocławia do Paryża na pokładzie linii Ryanair w cenie od 179 PLN od osoby.

Proponowany plan wycieczki:

10.10.2017: wylot z Wrocławia 7:20, przylot do Paryża o 9:25

17.10.2017: wylot z Paryża o 9:50, przylot do Wrocławia o 11:45

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Paryża od 179 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (27.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Paryżu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- VITO Appartement - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (płacicie za łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 536 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Angleterre Hotel - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1488 PLN, czyli 744 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hôtel du Jura - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1755 PLN, czyli 877,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Paryżu<<<

ZWIEDZANIE

Szczegółowe opisy najciekawszych atrakcji Paryża znajdziecie w naszym przewodniku po Paryżu. Jeśli natomiast chcielibyście dowiedzieć się więcej o samej Francji, zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po Francji. A może postanowicie zwiedzić również inne miasta w tym państwie? Wtedy na pewno przydatny okaże się samochód, który możecie wypożyczyć na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Zawsze warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Wrocławia do Paryża od 179 PLN

Noclegi: VITO Appartement (7 noclegów, od 536 PLN od osoby), Angleterre Hotel (7 noclegów, od 744 PLN od osoby) lub Hôtel du Jura (7 noclegów, od 877,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.