7 dni w Republice Zielonego Przylądka od 2066 PLN (loty + noclegi)

Mamy dla Was rewelacyjną ofertę podróży w miejsce naprawdę egzotyczne: do Republiki Zielonego Przylądka! Czy wizja Was odkrywających nieznane lądy w czasie, gdy w Polsce będzie zimno i szaro, nie jest kusząca? Szczególnie, że podążając za naszymi wskazówkami, za wyjazd nie zapłacicie dużo!

LOTY

W grudniu polecicie z Warszawy do położonego na wyspie Sal miasta Espargos na pokładzie linii TAP Portugal już od 1702 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

17.12.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 15:05, przylot do Espargos następnego dnia (18.12.2017) o 0:55

24.12.2017: wylot z Espargos o 13:35, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) następnego dnia (25.12.201714:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Republiki Zielonego Przylądka<<<

W obie strony przesiądziecie się w Lizbonie. W podanych cenach możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (04.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Republice Zielonego Przylądka na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

TTH Apartamento - za 7-dniowy pobyt w apartamencie z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 727 PLN, czyli 363,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Yacht Club Sal - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1346 PLN, czyli 673 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Murdeira Village Resort - za 7-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju typu suite z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 2439 PLN, czyli 1219,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Republice Zielonego Przylądka<<<

ZWIEDZANIE

Republika Zielonego Przylądka to fascynujące miejsce. Czy wiedzieliście, że na wyspie Sal jest około 350 słonecznych dni w roku? Jednak niezależnie od pogody, w przypadku dalekich wypraw zawsze warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie przed wyjazdem. Aby wykupić ubezpieczenie, kliknijcie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Gdybyście natomiast zechcieli wykorzystać czas pomiędzy lotami na zwiedzanie Lizbony, zajrzyjcie do naszego przewodnika po Lizbonie, by dowiedzieć się, jakie atrakcje tam na Was czekają.

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Republiki Zielonego Przylądka

Noclegi: TTH Apartamento (7 noclegów, od 363,5 PLN od osoby), Yacht Club Sal (7 noclegów, od 673 PLN od osoby) lub Murdeira Village Resort (7 noclegów, od 1219,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.