7 dni w słonecznej Bułgarii już od 516zł! (loty+noclegi)

Tydzień w Bułgarii!

7 dni w pięknym mieście Nesebar już od 516 zł!


Tanie loty do Bułgarii można zarezerwować w podanych terminach:

23.09.2018 wylot z Krakowa o 21:25, przylot do Burgas o 00:15

30.09.2018 wylot z Burgas o 20:05, przylot do Krakowa o 21:00

Standardowa cena lotów do Bułgarii: 400-500zł

Nasze loty: 290zł

lot

Chcesz zobaczyć loty? Wstrzymaj AdBlocka i odśwież stronę. Nad tym tekstem pojawi się przycisk, który przeniesie Cię do okazyjnego lotu!


tekst1

  Wariant ekonomiczny za 516 zł od osoby (loty i noclegi)

Hotel Cabana Beach Club Complex położony jest w centrum Nesebaru. Oferuje pokoje klimatyzowane, z bezpłatnym dostępem do WiFi. Pokój posiada balkon oraz wyposażony jest w sejf i lodówkę. W obiekcie mieści się restauracja, serwująca dania kuchni bułgarskiej i międzynarodowej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 30 metrów od hotelu. Ocena 9/10.  

zobaczNocleg


Wariant optimum za 698 zł od osoby (loty i noclegi)

Hotel Capri położony jest w odległości 50 metrów od plaży. Oferuje klimatyzowane pokoje, wyposażone w łazienkę, balkon i telewizję satelitarną. Na terenie obiektu znajduje się restauracja oraz odkryty basen. Do dyzpozycji gości jest również punkt internetowy i pokój gier. Ocena: 8,8/10.  

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 1030 zł od osoby (loty i noclegi)

Hotel St. Panteleimon Beach jest położony bezpośrednio przy plaży. Na terenie obiektu znajdują się odkryty basen, taras, restauracja i bar. Oferuje apartamenty, wyposażone w klimatyzację, łazienkę oraz z dostępem do darmowego WiFi. Śniadania wliczone w cenę. Ocena: 9,4/10. 

zobaczNocleg


Zastanawiasz się co zobaczyć w Bułgarii lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Udanej podróży!