7 dni w Szkocji od 547 PLN (loty + noclegi)

Szkocja kojarzy się z whisky, dudami i panami noszącymi kraciaste kilty. To z tego kraju pochodzi słynny potwór z Loch Ness. Stolica Szkocji, Edynburg, może pochwalić się licznymi legendami. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to jedno z najbardziej nawiedzonych miast świata! Jeśli chcecie poznać Szkocję, okazja do niedrogiego wypadu nadarzy się już na jesieni.

LOTY

W listopadzie dostępne są loty ze Szczecina do Edynburga operowane przez linie lotnicze Ryanair w cenie od 130 PLN od osoby.

Proponowany plan wycieczki:

09.11.2017: wylot ze Szczecina 22:10, przylot do Edynburga o 23:15

16.11.2017: wylot z Edynburga o 15:30, przylot do Szczecina o 18:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot ze Szczecina do Edynburga od 130 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

W tej samej cenie dostępne są również loty z Gdańska do Edynburga w terminie 31.10-07.11.2017. Loty operowane są przez linię Ryanair, zasady dotyczące bagażu pozostają takie, jak opisane wyżej.

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot z Gdańska do Edynburga od 130 PLN<<<

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (24.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Edynburgu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Royal Mile Backpackers - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 417 PLN od osoby - kliknij tutaj

- High Street Hostel - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 457 PLN od osoby - kliknij tutaj

- 109 Broomhouse Apartment - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1184 PLN, czyli 592 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Edynburgu<<<

ZWIEDZANIE

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie miejsca warto odwiedzić w Szkocji oraz w całej Wielkiej Brytanii, przeczytajcie nasz przewodnik po Wielkiej Brytanii. Szkocja słynie z pięknych widoków, warto więc rozważyć wypożyczenie samochodu na stronie Holidaycars.com, aby zobaczyć więcej, niż tylko Edynburg. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Niezależnie od kierunku podróży, zawsze należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot ze Szczecina do Edynburga od 130 PLN lub lot z Gdańska do Edynburga od 130 PLN

Noclegi: Royal Mile Backpackers (7 noclegów, od 417 PLN od osoby), High Street Hostel (7 noclegów, od 457 PLN od osoby) lub 109 Broomhouse Apartment (7 noclegów, od 592 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.