7 DNI W TOKIO OD 2125 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Jakie skojarzenia pojawiają się w Waszych głowach na hasło „Japonia”? Zielona herbata, kraj kwitnącej wiśni, filozofia zen, buddyjskie świątynie… A jakie skojarzenia przywołuje nazwa „Tokio”? Toyota, ogromne wieżowce, roboty zamiast obsługi w hotelach, pociągi pędzące z prędkością 300 km/h... Wszystkie te skojarzenia są właściwe! W Japonii każdy znajdzie coś dla siebie – przekonajcie się sami!

LOTY

Linie lotnicze Air China oferują Wam w listopadzie lot z Warszawy do Tokio i z powrotem w cenie od 1781 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

08.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 13:10, przylot do Tokio o 13:40 (dnia następnego).

16.11.2017: wylot z Tokio o 15:15, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 06:20 (dnia następnego).

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Tokio od 1781 PLN<<<

Pamiętajcie, że są to loty z jedną przesiadką w Pekinie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych: 56 x 36 x 23 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (10.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Jeśli chcecie łatwo i szybko zarezerwować nocleg w Tokio na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Edo Tokyo Hotel - za dwa łóżka w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym zapłacicie 688 PLN (za 7 dni), czyli 344 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Palette Share House - jeśli chcecie mieć trochę więcej prywatności możecie skorzystać z klimatyzowanego pokoju dla dwóch osób, zapłacicie tu 908 PLN (za 7 dni), czyli 454 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Tokyo Petty Bourgeois Taste FF02 102* - jeśli cenicie sobie prywatność możecie skorzystać z opcji noclegu w dwuosobowym apartamencie, za 7-dniowy pobyt w nim zapłacicie 1105 PLN, czyli 552,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Tokio<<<

ZWIEDZANIE

Tokio otrzymało swoja współczesną nazwę dopiero w XIX w., a wcześniej nosiło nazwę Edo. To ta nazwa pierwszy raz pojawia się w źródłach historycznych już w XII w. Jeśli chcecie zapoznać się lepiej z historią Wysp Japońskich zajrzyjcie koniecznie do naszego przewodnika po Japonii. W samym Tokio warto wybrać się na zwiedzanie Pałacu Cesarskiego, Meiji Jingu Shrine, może uda się wam też zobaczyć Teatr Kabuki? Trudno wymienić wszystkie atrakcje jakie oferuje ta azjatycka stolica, dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z naszym przewodnikiem po Tokio, gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji.

Jeżeli będziecie chcieli wyjechać poza miasto, możecie zrobić to samochodem. Taką swobodę da Wam wynajem auta poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Tokio za 1781 PLN w obie strony

Noclegi: Edo Tokyo Hotel - 344 PLN od osoby (za 7 nocy), Palette Share House - 454 PLN od osoby (za 7 nocy), Tokyo Petty Bourgeois Taste FF02 102* - 552,50 PLN od osoby (za 7 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.