7 dni w Wenecji od 1124 PLN (loty + noclegi)

Wenecja to miasto absolutnie wyjątkowe. Spacerując malowniczymi wąskimi uliczkami poczujecie się, jakbyście cofnęli się w czasie. Wszechobecne kanały nadają miastu niepowtarzalny charakter. Może skusicie się na wycieczkę gondolą? Jak na Włochy przystało, zjecie tam też doskonałą pizzę i popijecie świetnym winem. Podoba Wam się taka wizja? Zapoznajcie się z naszą ofertą!

LOTY

W sierpniu polecicie z Wrocławia do Wenecji na pokładzie linii lotniczych Ryanair już od 191 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

16.08.2017: wylot z Wrocławia o 19:30, przylot do Wenecji o 21:00

23.08.2017: wylot z Wenecji o 21:25, przylot do Wrocławia o 22:55

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Wenecji od 191 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (09.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Wenecji na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Youth Venice Hostelers Home - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 933 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Jan Palach - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 1904 PLN, czyli 952 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Sweet Venice - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym zapłacicie od 2537 PLN, czyli 1268,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Wenecji<<<

ZWIEDZANIE

Przed wyruszeniem w podróż, przeczytajcie nasz przewodnik po Wenecji. Dostarczy Wam on wielu przydatnych informacji dotyczących tego miasta, jego atrakcji i panujących w nim zwyczajów. Warto też zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

A może zechcecie zwiedzić także inne miasta we Włoszech? Jeśli tak, przydatny może okazać się samochód. Wypożyczycie go za pośrednictwem strony Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Wrocławia do Wenecji od 191 PLN

Noclegi: Youth Venice Hostelers Home (7 noclegów, od 933 PLN od osoby), Jan Palach (7 noclegów, od 952 PLN od osoby) lub Sweet Venice (7 noclegów, od 1268,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.