ALERT CENOWY! 7 DNI W WENECJI OD 633 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Wenecja wydaje się miastem, w którym zatrzymał się czas. Romantyczny klimat budują tu kanały, gondole oraz wąskie uliczki. Warto zabłądzić wśród nich i spędzić trochę czasu w jednej z licznych włoskich knajpek z doskonałym jedzeniem i winem.

LOTY

Linie lotnicze Ryanair w styczniu oferują możliwość przelotu z Krakowa do Wenecji i z powrotem w cenie 78 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

17.01.2018: wylot z Krakowa o 15:35, przylot do Wenecji o 17:10

24.01.2018: wylot z Wenecji o 17:35, przylot do Krakowa o 19:10

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Wenecji od 78 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (21.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Wenecji na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Ca’Bragadine Carabba - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką zapłacicie tu 1110 PLN, czyli 555 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Sonja’s Apartament - za pobyt w apartamencie dla dwóch osób zapłacicie 1242 PLN (za 7 nocy), czyli 621 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel Canal & Walter - osoby ceniące wygodę mogą zamieszkać w pokoju dwuosobowym, gdzie w cenę wliczono śniadanie, w którym koszt 7-dniowego pobytu to 1538 PLN, czyli 769 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Wenecji<<<

ZWIEDZANIE

Zastanawiacie się, co zwiedzić w Wenecji? Ponte di Rialto, Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Santa Maria Della Salute… Przeczytajcie nasz przewodnik po Wenecji, aby dowiedzieć się, jak optymalnie ułożyć plan pobytu. Zapoznajcie się też koniecznie z naszym przewodnikiem po Włoszech.

Jeśli najdzie Was ochota na wyjazd poza Wenecję, najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Krakowa do Wenecji od 78 PLN w obie strony

Noclegi: Ca’Bragadine Carabba - 555 PLN od osoby (za 7 nocy), Sonja’s Apartament - 621 PLN od osoby (za 7 nocy), Hotel Canal & Walter - 769 PLN od osoby (za 7 nocy)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.