7 dni w Wietnamie od 3190 zł (lot + nocleg + transfer)

Wietnam wypoczynkowo

7 dni w zatoce Ha Long i Hanoi już od 3190 zł za osobę!


HaLong-Wietnam-breakplan

Niezwykła podróż do czarującego Wietnamu za 3190 zł za osobę już na Was czeka! Tylko patrzcie jaki ładny pakiecik małego podróżnika!

--> Przeloty Warszawa – Hanoi – Warszawa z jedną przesiadką w Pekinie z 20 kg bagażu na osobę (będzie co zwozić!);

--> Transfer z lotniska i na lotnisko;

--> Transfer do i z Ha Long;

--> Noclegi w uroczych 3* hotelach w Hanoi i Ha Long + śniadania;

--> Szczegółowy plan podróży i mapy, które poprowadzą Was za rękę przez całą podróż;

--> Dużo słońca, ciepła i pogody ducha!

Postawcie na wypoczynek 28 lutego – 8 marca wart tylko 3190 zł! To nie licytacja, więc nie dajemy więcej! Gwarantowane boskie widoki, przemili ludzie, mega tanie i pyszne jedzenie. Idealny termin podróży pozwoli Wam rozkoszować się piękną pogodą w środku zimy.

I nie myślcie, że przez ten czas pozwolimy Wam bezczynnie siedzieć w hotelu! Jesteśmy nastawieni na intensywne zwiedzanie, poznawanie kultury, jak to mówią get lost! Z Hanoi jest tylko rzut beretem do nieziemskiego wybrzeża Wietnamu, które znacie z Instagramu. Teraz czas na Was!

Pasuje Wam egzotyczna wyprawa w takiej cenie? Zostawcie do siebie namiar poprzez formularz kontaktowy. Oddzwoni do Was Michał, informując o szczegółach podróży i kolejnych krokach. Jeśli nie odpowiada Wam termin podróży, standard hotelu lub miejsce docelowe, to nie martwcie się - dostosujemy je do Waszych oczekiwań. Każda wycieczka, którą projektujemy jest szyta na miarę!