7 dni we Włoszech już od 1143 ZŁ (LOTY, NOCLEGI, ŚNIADANIA)

Okazja! 7 dni we Włoszech od 1143 zł!

Odpoczynek nad jeziorem Garda w promocyjnej cenie!


Wybierz się z nami do Włoch od 1143 PLN

27.06.2018: wylot z Berlina o 09:30, przylot do Werony o 11:10

04.07.2018: wylot z Werony o 11:35, przylot do Berlina o 13:15

Standardowa cena lotów do Werony: 300-400

Nasze loty: 143 zł

Podróżując do Berlina autem polecamy skorzystać z parkingów P + R w Berlinie, z których na lotnisko można dotrzeć bezpośrednio środkami transportu publicznego. Dzienny koszt parkingu wynosi od 0, 50 do 1, 50 euro.

lot

 ilust-garda

Wariant ekonomiczny za 1143 PLN od osoby (loty + noclegi + śniadania)

Nocleg w pokoju wieloosobowym, w obiekcie Lake Garda Beach Hostel, znajdującym się w miejscowości Padenghe sul Garda. Z lotniska w Weronie można tam dotrzeć środkami komunikacji publicznej w około 1 godzinę. Hostel położony jest nad brzegiem jeziora, a swoim Gościom udostępnia prywatną plażę. W cenę wliczone jest śniadanie. Ocena 8,6/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 1498, 50 PLN od osoby (loty + noclegi + śniadania)

Nocleg w apartamencie B&B Taverna, położonym w miejscowości Gardone Riviera. Z lotniska w Weronie można tam dotrzeć środkami transportu publicznego w około 2 godziny. Autobus kursujący do Werony zatrzymuje się przy samym pensjonacie. Obiekt znajduje się w odległości 50 metrów od plaży, a z okien apartamentu rozciąga się widok na jezioro Garda. W cenę wliczone jest śniadanie we włoskim stylu. Ocena 8,6/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 1936 PLN od osoby (loty + noclegi + śniadania)

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, w hotelu Veronesi, znajdującym się w miejscowości Brenzone sul Garda. Z lotniska w Weronie można tam dotrzeć środkami komunikacji publicznej w około 1 godzinę i 30 minut. Z okien pokoju rozciąga się widok na jezioro Garda, a sam hotel otoczony jest ogrodami i gajem oliwnym. Okolica jest idealna dla miłośników sportów wodnych, wycieczek rowerowych oraz pieszej turystyki. W cenę wliczone jest śniadanie, podczas którego Goście spróbować mogą domowej roboty przetworów. Ocena 8,7/10.

zobaczNocleg


Chcesz wiedzieć co zobaczyć we Włoszech lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Udanej podróży!