8 dni na Korfu od 568 zł (lot + noclegi)

Tanie loty na Korfu!

8-dniowa wycieczka już od 568 zł!


Tanie loty na Korfu obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

15.04.2018: wylot z Rzeszowa o 09:40, przylot na Korfu o 12:40

22.04.2018: wylot z Korfu o 08:15, przylot do Rzeszowa o 09:15

lot

 Korfu panorama breakplanKorfu widok na morze beakplan

Wariant ekonomiczny za 568 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowe studio położone zaledwie 2 minuty spacerem od Morza Jońskiego. Obiekt jest zlokalizowany wśród bujnych ogrodów, a najbliżej znajduje się plaża Gardenos. Każdy apartament ma balkon, z którego roztaczają się zjawiskowe widoki. Ocena 9,3/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 612 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowe studio zlokalizowane w południowo-wschodniej części wyspy Korfu. Apartament dysponuje balkonem, z którego roztacza się widok na góry i morze. Obiekt dzieli zaledwie 100 metrów od plaży Gardenos. Miejscowość Perivoli jest oddalona o 2 kilometry, a miejscowość Lefkimmi – o 4 kilometry. Ocena: 8,6/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 729,5 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowe studio położone zaledwie 3 minuty spacerem od plaży, niedaleko miejscowości Roda. Naprzeciwko obiektu znajduje się duży basen i bar z przekąskami, a w okolicy można znaleźć wiele restauracji. Odległość od miasta Korfu i portu wynosi 30 kilometrów. Ocena 9,3/10.

zobaczNocleg


Czy wiesz, że przy lądowisku lotniska znajduje się grobla, z której możesz podziwiać samoloty przylatujące na Korfu dosłownie nad Twoją głową? Chcesz wiedzieć, co warto zobaczyć lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Udanej podroży!