8 DNI W ATENACH OD 498 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Starożytne miasto Ateny kusi śródziemnomorskim klimatem. Stolica Grecji jest wyjątkowym ośrodkiem turystycznym w Europie. Po dniu spędzonym pośród licznych zbytków kultury antycznej, możecie zasiąść do kolacji, która jest najważniejszym posiłkiem dnia w Grecji, a także okazją do spotkań towarzyskich. W tym mieście nie da się nudzić!

LOTY

Linie lotnicze Aegean Airlines oferują Wam w marcu okazyjny lot z Warszawy do Aten i z powrotem w cenie od 378 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

05.03.2018: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 10:45, przylot do Aten o 14:15.

13.03.2018: wylot z Aten o 15:45, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 17:20.

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Aten od 378 PLN<<<

Pamiętajcie, że to lot bezpośredni. W podaną cenę nie jest wliczony bagaż.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (14.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Jeśli chcecie łatwo i szybko zarezerwować nocleg w Atenach na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Loid Tzortz Guest House - za pobyt w pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką zapłacicie 240 PLN (za 8 nocy), czyli 120 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Amerikis Apartament - za nocleg w większym apartamencie dwuosobowym zapłacicie 553 PLN (za 8 nocy), czyli 276,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Pergamos Hotel - osoby z zasobniejszym portfelem mogą zatrzymać się w pokoju dwuosobowym, gdzie w cenę pobytu wliczone jest śniadanie, zapłacicie tu 1028 PLN (za 8 nocy), czyli 514 PLN za osobę - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Atenach<<<

ZWIEDZANIE

W Atenach obowiązkowym punktem zwiedzania jest wzgórze Akropolu, na którym znajdują się ruiny świątyń. Wchodząc na Akropol przejdziecie przez monumentalną bramę – Propyleje, zobaczycie tu np. Partenon i Erechtejon. Warto też znaleźć chwilę żeby spojrzeć na piękny widok roztaczający się stąd na całe Ateny. Musicie wybrać się także na Agorę, zobaczyć Teatr Dionizosa i wiele, wiele innych miejsc, które przetrwały tu tysiące lat! Żeby dobrze przygotować się do wizyty w Atenach, koniecznie przeczytajcie nasz przewodnik po Grecji!

Jeżeli będziecie chcieli wyjechać poza Ateny i zobaczyć inne miejscowości, jak Delfy czy Mykeny, możecie wypożyczyć samochód. Taką swobodę da Wam wynajem samochodu poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Aten za 378 PLN w obie strony

Noclegi: Loid Tzortz Guest House - 120 PLN za osobę (za 8 nocy), Amerikis Apartament - 276,50 PLN za osobę (za 8 nocy), Pergamos Hotel - 514 PLN za osobę (za 8 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.