8 DNI W BERGAMO OD 657 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Kiedy lato w Polsce zbliża się ku końcowi, proponujemy Wam jeszcze jeden szybki urlop w Bergamo. Spacery po urokliwych uliczkach, w otoczeniu wielowiekowej włoskiej architektury. Również okolica ma się czym pochwalić – Alpy, Mediolan, jezioro Como. Teraz możecie doświadczyć tego niesamowitego klimatu na własnej skórze!

LOTY

W październiku macie okazję polecieć do Bergamo na pokładzie linii lotniczych Ryanair od 78 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

11.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 18:45, przylot na lotnisko Mediolan-Bergamo o 20:50

19.10.2017: wylot z lotniska Mediolan-Bergamo o 21:15, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 23:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Bergamo od 78 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (02.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Bergamo na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Ostello di Bergamo - za 8-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym z wliczonym w cenę sniadaniem zapłacicie 1158 PLN, czyli 579 PLN za osobę - kliknij tutaj

- iride - za 8-dniowy pobyt w pokoju z dwoma pojedynczymi łóżkami i sofą, z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 1224 PLN, czyli 612 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Berganum B&B - za 8-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dużym podwójnym łóżkiem i prywatną łazienką zapłacicie 1320 PLN, czyli 660 PLN za osobę - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Bergamo<<<

ZWIEDZANIE

Włoskie miasto Bergamo, często pomijane jest przez turystów zmierzających do Mediolanu. Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem po Lombardii, w którym znajdziecie wiele interesujących wiadomości.

Jeżeli nie lubicie długo siedzieć w jednym miejscu, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, aby swobodnie poruszać się po wyspie. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Bergamo od 78 PLN w obie strony

Noclegi: Ostello di Bergamo - 578 PLN od osoby (8 nocy), iride - 1224 PLN za pokój dwuosobowy (8 nocy), Berganum B&B - 1320 PLN za pokój dwuosobowy (8 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w szukaniu najlepszych przelotów i noclegów. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi Osobistego Doradcy Podróży znajdziecie na tej stronie - klik.