8 dni w Chorwacji od 639 PLN (loty + noclegi)

Podsuwamy wam świetny pomysł na późne wakacje: wycieczkę do Chorwacji. Ten piękny kraj nie tylko nie ustępuje pod względem walorów przyrodniczych hiszpańskim czy włoskim kurortom, jest też o wiele tańszy! Wspaniali ludzie, pyszne jedzenie, dobre ceny - podoba się Wam taka wizja?

LOTY

Na przełomie września i października polecicie z Warszawy do chorwackiego miasta Zadar w cenie od 273 PLN w dwie strony. Loty operowane są przez polskie linie lotnicze LOT.

Proponowany plan wycieczki:

30.09.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 13:40, przylot do Zadaru o 16:00

08.10.2017: wylot z Zadaru o 12:00, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:20

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Zadaru od 273 PLN<<<

W podanych cenach możecie zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny o wadze do 8 kg i wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 23 cm, wraz z dodatkowym małym bagażem nie większym niż 40 x 35 x 12 cm.

A może wolelibyście polecieć do innego chorwackiego miasta, np. Puli? W terminie 01.10-08.10.2017 polecicie tam z LOT-em z Warszawy w cenie od 274 PLN. Zasady dotyczące bagażu pozostają takie same.

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Puli od 274 PLN<<<

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (02.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Zadarze na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Hostel Belafuza - za 8-dniowy pobyt w dwuosobowym apartamencie z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 860 PLN, czyli 366 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Apartment Denis - za 8-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 430 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Apartments Benic - za 8-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju typu studio z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi zapłacicie od 901 PLN, czyli 450,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Zadarze<<<

ZWIEDZANIE

Przed wyjazdem do Chorwacji koniecznie przeczytajcie nasz przewodnik po Chorwacji. Znajdziecie w nim wiele praktycznych wskazówek, opisów atrakcji, zwyczajów i wiele innych. A jeśli zainspirowani jego lekturą zechcecie zwiedzić więcej miast, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Potrzebujecie ubezpieczenia? Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Zadaru od 273 PLN lub lot z Warszawy do Puli od 274 PLN

Noclegi: Hostel Belafuza (8 noclegów, od 366 PLN od osoby), Apartment Denis (8 noclegów, od 430 PLN od osoby) lub Apartments Benic (8 noclegów, od 450,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.