8 dni w Rzymie! Sylwester od 953 PLN(loty + noclegi)

Kolejna oferta na Sylwestra! "Wieczne miasto" - Rzym, to tutaj Audrey Hepburn jeździła słynną Vespą po wąskim uliczkach w "Moich rzymskich wakacjach". A my przedstawiamy Wam niepowtarzalną szansę, by pójść w jej ślady! Nie tylko Watykan, Koloseum, muzea i pizza, ale również impreza noworoczna! Sprawdzicie?

LOTY

Na początku grudnia ceny wylotów z Warszawy do Rzymu (lotnisko Leonardo da Vinci) są wyjątkowo atrakcyjne. Linie lotnicze Wizzair oferują tani przelot tam i z powrotem w cenie 570 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

29.12.2017: wylot z Warszawy o 12:40, przylot do Rzymu (lotnisko Leonadro da Vinci)15:10

05.01.2018: wylot z Rzymu (lotnisko Leonardo da Vinci) 15:50, przylot do Warszawy  o 18:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Rzymu od 570 PLN<<<

W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg. Loty są bezpośrednie.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (08.10.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Rzymie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Camping Village Roma - za 7 noclegów  w pokoju trzyosobowym, z oddzielnymi łóżkami i prywatną łazienką zapłacicie od 1151 PLN, czyli 384 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Relais Campo Catino- ceny 7-dniowego pobytu w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym oraz prywatną łazienką zaczynają się od 1208 PLN, czyli 604 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Rose Antiche al Vaticano - dla wymagających - bardzo wysoki standard, pokój dwuosobowy z łóżkiem podwójnym i prywatną łazienką, w centrum Rzymu, ceny zaczynają się od 2027 PLN, czyli 1013,5 PLN od osoby. W tym śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Rzymie<<<

ZWIEDZANIE

Rzym zdecydowanie nie jest miastem, do którego można wpaść na dwa dni i uznać, że odhaczone. Spacerując, na każdym kroku, widać znaki trzech tysięcy lat historii stolicy Włoch. Zabytków, fontann, pomników, muzeów w Rzymie jest zatrzęsienie. W naszym przewodniku znajdziecie informacje od czego warto zacząć oraz  najważniejsze miejsca i atrakcje. Pewnie sami odkryjecie nieskończenie wiele pięknych uliczek i zaułków.  W przypadku wycieczek poza granice Polski, szczególnie istotne staje się odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Interesują Was okolice - może warto zaopatrzyć się w samochód? Wypożyczycie go za pośrednictwem strony Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Rzymu od 570 PLN

Noclegi: Camping Village Roma (7 noclegów, od 384 PLN od osoby), Relais Campo Catino (7 noclegów, od 604 PLN od osoby) lub Rose Anticha al Vaticano (7 noclegów, od 1013,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Jesteśmy gotowi za Was przygotować całą wycieczkę! Nie musicie spędzać godzin przed komputerem, szukając idealnego miejsca czy lotu - my to zrobimy. W ramach Osobistego Doradcy Podróży przedstawimy najlepszą z możliwych ofert. Wy możecie w tym czasie pakować walizki. Wystarczy, że wypełnijcie formularz kontaktowy