8 DNI W SEULU OD 1941,50 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Październik oznacza w Korei koniec pory monsunowej. To właśnie wtedy możecie wybrać się na podbój jej stolicy - Seulu. Od 20 lat rozwija się tu infrastruktura turystyczna związana z hallyu, czyli koreańską falą. Filmy, K-pop, manhwy, moda, elektronika… Może Wy też sprawdzicie na czym polega koreańska wyjątkowość kulturalna?

LOTY

W październiku możecie polecieć z Warszawy do Seulu i z powrotem na pokładzie linii lotniczych KLM i Air France w cenie 1691 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

17.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 17:10, przylot do Seulu o 14:40 dnia następnego

28.10.2017: wylot z Seulu o 08:55, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 21:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Seulu od 1691 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są z przesiadką. W podaną cenę wlicza się bagaż podręczny do 12 kg oraz baraż rejestrowany do 23 kg.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (19.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Seulu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Kame House - za 8-dniowy pobyt w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym zapłacicie tu 501 PLN, czyli 250,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Dadareum Guesthouse - za pobyt w pokoju dwuosobowym z łazienką oraz wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 711 PLN (za 8 nocy), czyli 355,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Istay Hongdae - możecie również zamieszkać w pokoju dwuosobowym, w którym koszt 8-dniowego pobytu z wliczonym w cenę śniadaniem to 931 PLN, czyli 465,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Seulu<<<

ZWIEDZANIE

W Seulu znajduje się pięć największych pałaców dynastii Joseon. Innym znanym pałacem jest Unhyeongung. Jak we wszystkich krajach azjatyckich również tutaj natkniecie się na wiele świątyń buddyjskich otoczonych wiekowymi murami obronnymi. Możecie odwiedzić też w wolnej chwili Narodowe Muzeum Folkloru i Muzeum Sztuk Pięknych.

Jeśli zechcecie odbć podróż za miasto, najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Seulu od 1691 PLN w obie strony

Noclegi: Kame House - 250,50 PLN od osoby (za 8 nocy), Dadareum Guesthouse - 355,50 PLN od osoby (za 8 nocy), Istay Hongdae - 465,50 PLN od osoby (za 8 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.