8 dni we Lwowie od 219 zł (lot + noclegi)

Tanie loty na Ukrainę!

8-dniowa wycieczka do Lwowa od 219 zł!


Tanie loty do Lwowa obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

17.09.2018: wylot z Katowic o 10:00, przylot do Lwowa o 11:55

24.09.2018: wylotz Lwowa o 12:25, przylot do Katowic o 12:20

lot

 Lwow Ukraina Panorama Zabytki Widoki Breakplan

Wariant ekonomiczny za 219 PLN od osoby (lot + noclegi)

Miejsce w pokoju wieloosobowym w samym sercu Lwowa, 5 minut spacerem od Rynku Głównego. Do dyspozycji gości jest wspólna kuchnia, wspólna łazienka i salon. Hostel jest oddalony od gmachu Opery Lwowskiej tylko o 500 metrów, a Park Wysoki Zamek mieści się w odległości około 1 km od obiektu. Ocena 8,5/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 357 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowy pokój ze wspólną łazienką w centrum Lwowa. W pobliżu obiektu znajduje się wiele znanych zabytków. Kościół św. Piotra i Pawła jest oddalony tylko o kilka kroków, a odległość od katedry łacińskiej to zaledwie 100 metrów. Hostel dzieli 6 kilometrów od międzynarodowego lotniska we Lwowie. Ocena: 9,4/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 618 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Czteroosobowy apartament typu Junior Suite w zabytkowym centrum miasta, 10 minut sacerem od Rynku Głównego. Wyróżnia go eleganckie wnętrzne w stylu angielskim. W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie. Obiekt jest oddalony od Opery Lwowskiej o 2 minuty spacerem, a od parku Iwana Franki - o 5 minut spacerem. Ocena 9,4/10.

zobaczNocleg


Zawirowania polityczne na Ukrainie nie mają wpływu na bezpieczeństwo podróży, a Lwów kryje w sobie wiele tajemnic! Chcesz wiedzieć, co warto zobaczyć? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie lub cztery osoby.