9 DNI W BARCELONIE OD 580,20 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Na pewno chociaż raz przemknęła Wam przez głowę myśl o urlopie w Hiszpanii. Nic dziwnego – malownicze krajobrazy, turkusowe morze, złociste plaże… To kraj pełen atrakcji, o bogatej kulturze. Ulice Barcelony pełne gwaru i radości zarówno w dzień i w nocy już na Was czekają!

LOTY

W grudniu macie okazję polecieć do Barcelony na pokładzie linii lotniczych Ryanair od 197,20 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

05.12.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 19:55, przylot na lotnisko Barcelona (El-Paso) o 11:2023:05

14.12.2017: wylot z lotniska Barcelona (El-Paso) o 16:20, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 19:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Barcelony od 197,20 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (08.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Barceloniena stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Hola Hostel Eixample - za 9-dniowy pobyt w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym dla 24 osób, ze śniadaniem wliczonym w cenę, zapłacicie 776 PLN, czyli 383 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Albergiunn - za 9-dniowy pobyt w żeńskim lub męskim pokoju wieloosobowym dla 18 osób, z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 991 PLN, czyli 495,5 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Valley Apartaments - za 9-dniowy pobyt w apartamencie dwuosobowym typu Standard zapłacicie 1148 PLN, czyli 574 PLN za osobę - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Barcelonie<<<

ZWIEDZANIE

Ciężko zliczyć wszystko co ma do zaoferowania Hiszpania – fiesty, muzea i galerie sztuki, flamenco, tapas… Na szczęście możecie zapoznać się z nimi w naszym przewodniku po Hiszpanii. W samej Barcelonie również nie brakuje atrakcji, dlatego miasto oferuje specjalne karnety turystyczne. Co będziecie mogli dzięki nim zobaczyć? Przygotujcie się dobrze z naszym przewodnikiem po Barcelonie, znajdziecie w nim najważniejsze miejsca i atrakcje.

Jeżeli nie lubicie długo siedzieć w jednym miejscu, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, aby swobodnie poruszać się po hiszpańskiej ziemi. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Barcelony od 197,20 PLN w obie strony

Noclegi: Hola Hostel Eixample383 PLN za osobę  (9-dniowy pobyt), Albergiunn495,5 PLN za osobę (9-dniowy pobyt), Valley Apartaments574 PLN za osobę (9-dniowy pobyt).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.