9 dni w Japonii od 2333 PLN (loty + noclegi)

Japonia to kraj absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Chcielibyście spróbować prawdziwego sushi, przejechać się rikszą albo zobaczyć kobiety w kimonach? A może zastanawiacie się, czy uprzejmość Japończyków to fakt, czy może tylko legenda? A może po prostu lubicie poznawać zupełnie odmienne kultury? Jeśli odpowiedzieliście "tak" na którekolwiek z pytań, mamy dla Was idealną ofertę.

LOTY

Na przełomie listopada i grudnia możecie polecieć z Gdańska do Fukuoki już od 1667 PLN w dwie strony. Loty operowane są przez linie lotnicze KLM.

Proponowany plan wycieczki:

25.11.2017: wylot z Gdańska 6:40, przylot do Fukuoki następnego dnia (25.11.2017) o 20:40

04.12.2017: wylot z Fukuoki o 7:50t, przylot do Gdańska o 22:35

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Fukuoki od 1667 PLN<<<

W obie strony czekają Was przesiadki w Amsterdamie oraz w Kansai.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (09.08.2017) i mogą ulec zmianie.

Polscy turyści nie potrzebują wiz, by przekroczyć granicę Japonii, jeśli pobyt w tym kraju nie będzie dłuższy, niż 90 dni.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Fukuoce na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Guest House Hokorobi - za 9-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 666 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Tonagi Hostel & Cafe - za 9-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 825 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel AZ Fukuoka Kanenokuma - za 9-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 2163 PLN, czyli 1081,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Fukuoce<<<

ZWIEDZANIE

Nie wiecie, co warto zobaczyć w Japonii? Spieszymy z pomocą! W naszym przewodniku po Japonii znajdziecie mnóstwo opisów atakcji oraz przydatnych informacji. Polecamy też nasz przewodnik po Tokio, gdybyście zechcieli wybrać się do stolicy kraju. Jeżeli tak się stanie, możecie potrzebować samochodu. Wypożyczcie go na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Przy wyjeździe w egzotyczne strony należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupcie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Gdańska do Fukuoki od 1667 PLN

Noclegi: Hotel AZ Fukuoka Kanenokuma (9 noclegów, od 666 PLN od osoby), Tonagi Hostel & Cafe (9 noclegów, od 825 PLN od osoby) lub Sofu Hotel (9 noclegów, od 1081,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.