ALERT CENOWY! 4 DNI W BUKARESZCIE OD 372,50 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Karpaty w jesiennej odsłonie, zamek Drakuli - a może by tak Halloween w Transylwanii? Bukareszt to największe miasto i stolica Rumunii, zwany małym Paryżem. Kto się nie boi lecieć? W końcu do odważnych świat należy!

LOTY

Linie lotnicze WizzAir oferują na przełomie października i listopada możliwość przelotu z Warszawy do Bukaresztu i z powrotem w cenie 269 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

30.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 10:15, przylot do Bukaresztu o 13:00

03.11.2017: wylot z Bukaresztu o 13:30, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Bukaresztu od 269 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą mały bagaż o wymiarach 55 x 40 x 23 cm nieprzekraczające wagi 10 kg.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (29.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Bukareszcie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Pura Vida Hub - za 4-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym zapłacicie tu 207 PLN, czyli 103,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Bucharest Center Villa - za pobyt w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką zapłacicie 363PLN (za 4 noce), czyli 181,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Federația Română de Scrimă - Hotel Floreta de Aur - osoby ceniące wygodę mogą zamieszkać w tym pokoju dwuosobowym, z wliczonym w cenę śniadaniem w którym koszt 4-dniowego pobytu to 656 PLN, czyli 328 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Bukareszcie<<<

ZWIEDZANIE

Bukareszt posiada całą mozaikę budowli z różnych okresów historycznych. Warto odwiedzić tu budynek Parlamentu Rumunii, gmach Pałacu Królewskiego, przepiękny Pałac Cretulescu, salę koncertową Ateneum oraz wiele imponujących cerkwi. Spacer nie może pominąć Calea Victoriei, głównej ulicy miasta. W Bukareszcie miał również siedzibę Wład Palownik, ruiny jego budynku Curtea Veche są udostępniane do zwiedzania w obrębie starego miasta. Chcąc zakosztować nocnego życia miasta nie można pominąć wizyty na starówce. Chcecie wiedzieć więcej o Rumunii? Dowiedzcie się tego z naszego przewodnika po Rumunii.

Jeśli zachcecie zapuścić się w mniej popularne rejony Transylwanii, najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Bukaresztu od 269 PLN w obie strony

Noclegi: Pura Vida Hub - 103,50 PLN od osoby (za 4 noce), Bucharest Center Villa - 181,50 PLN od osoby (za 4 noce), Federația Română de Scrimă - Hotel Floreta de Aur - 328 PLN od osoby (za 4 noce).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.