ALERT CENOWY! 4 DNI W NEAPOLU OD 390 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Neapol znajduje się na południu Włoch, nad Zatoką Neapolitańską. To właśnie tu możecie rozkoszować się słynną neapolitańską pizzą nad brzegiem morza już na przełomie listopada i grudnia!

LOTY

Linie lotnicze Ryanair oferują na przełomie listopada i grudnia możliwość przelotu z Krakowa do Neapolu i z powrotem w cenie 194 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

28.11.2017: wylot z Krakowa o 18:50, przylot do Neapolu o 20:50

02.12.2017: wylot z Neapolu o 16:25, przylot do Krakowa o 18:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Neapolu od 194 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (24.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Neapolu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Naples Exprience Hostel - za 4-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym zapłacicie tu 392 PLN, czyli 196 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel Casanova - za pobyt w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką i z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 597 PLN (za 4 noce), czyli 298,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel Ideal - osoby ceniące wygodę mogą zamieszkać w tym pokoju dwuosobowym, z wliczonym w cenę śniadaniem w którym koszt 4-dniowego pobytu to 786 PLN, czyli 378 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Neapolu<<<

ZWIEDZANIE

Jeszcze nie wiecie co warto zobaczyć w Neapolu? Zatem zapraszamy Was do lektury naszego przewodnika po Włoszech. Miasto królewskie, podziemny Neapol, widok panoramiczny… Jest wiele perspektyw z których można poznawać to włoskie miasto.

Jeśli zechcecie zobaczyć inne włoskie krajobrazy, znajdujace się poza Neapolem, najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Krakowa do Neapolu od 194 PLN w obie strony

Noclegi: Naples Exprience Hostel - 196 PLN od osoby (za 4 noce), Hotel Casanova - 298,50 PLN od osoby (za 4 noce), Hotel Ideal - 378 PLN od osoby (za 4 noce).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.