ALERT CENOWY! 7 DNI W EJLAT OD 826,50 PLN (LOTY + NOCLEGI)

W grudniu, kiedy w Polsce może leżeć śnieg, Izrael kusi piękną pogodą. Ejlat to miasto portowe nad Morzem Czerwonym z olśniewającymi rafami koralowymi. Jeśli skusicie się na wyjazd może uda Wam się popływać z delfinami?

LOTY

Linie lotnicze WizzAir w grudniu oferują Wam przelot z Warszawy do Ejlat i z powrotem w cenie 178 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

12.12.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 06:25, przylot do Ejlat (Ovda) o 11:25

19.12.2017: wylot z Ejlat (Ovda) o 12:05, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 15:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Ejlat od 178 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą mały bagaż o wymiarach 55 x 40 x 23 cm nieprzekraczający wagi 10 kg.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (27.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Ejlat na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Avara Hostel - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym, z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 1297 PLN, czyli 648,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Neptun Dive Resort - w tym pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką, zapłacicie tu 1905 PLN (za 7 nocy), czyli 952,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Isrotel Yam Suf Hotel and Diving Center - to opcja dla tych z zasobniejszym portfelem, ceniących wygodę, za pobyt w pokoju dwuosobowym z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie tu 3475 PLN (za 7 nocy), czyli 1732,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Ejlat<<<

ZWIEDZANIE

Miasto Ejlat leży w oazie w południowej części pustyni Negew, nad Zatoką Akaba. To idealne miejsce dla plażowiczów i amatorów sportów wodnych. Utworzono tu wielką turystyczną atrakcję - Rafę Delfinów. Tuż obok znajduje się Podwodne Obserwatorium i Park Morski. Dodatkową atrakcją są organizowane wycieczki miniaturową żółtą łodzią podwodną. Ciekawostką są także Ejlackie Kopalnie Kamieni i Centrum Diamentowe. W 2006 roku otworzono biblijny park tematyczny Miasto Królów.

Jeżeli nie lubicie długo siedzieć w jednym miejscu możecie zwiedzić również okolice Ejlat, najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Ejlat od 178 PLN w obie strony

Noclegi: Avara Hostel - 648,50 PLN od osoby (za 7 nocy), Neptun Dive Resort - 952,50 PLN od osoby (za 7 nocy), Isrotel Yam Suf Hotel and Diving Center - 1732,50 PLN od osoby (za 7 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.