Ateny od 1210 zł! (lot + B&B + transfer + plan podróży)

Wiosna w środku zimy!

4 dni w słonecznych Atenach od 1210 zł za osobę


Jeśli w środku zimy tęskno wyglądasz słońca i ciepłego wiatru, ta opcja na wiosenny citybreak w środku polskiej pluchy jest właśnie dla Ciebie! W terminie 13 stycznia - 17 stycznia 2020 możesz wystawiać twarz do słońca wprost z Akropolu! Proponujemy Ci:

--> Wygodny, krótki lot na trasie Warszawa - Ateny z dużym bagażem podręcznym do 10 kg;

--> Prywatny transfer hotel - lotnisko (w dwie strony);

--> Nocleg ze śniadaniami w apartamencie w centrum historycznym miasta, nieopodal Akropolu;

--> Plan podróży, tak szczegółowy, że nie będziesz musieć zastanawiać się, co warto zobaczyć, jak najtaniej i najszybciej przemieścić się pomiędzy punktami planu oraz gdzie dobrze zjeść.

Czekają na Ciebie: niezapomniana podróż w czasie, widoki i atmosfera bogatej historii, ale również miasto tętniące życiem. Możesz to potraktować, jako słoneczny prolog do ferii zimowych. Podoba Ci się ten pomysł?

Zarezerwuj ten wyjazd, zanim wzrośnie cena lotów i noclegów - wystarczy, że uzupełnisz FORMULARZ, podając namiary na siebie. Skontatuje się z Tobą Michał, który poda Ci więcej szczegółów na temat podróży i kolejnych kroków. Zgłoszenie nic nie kosztuje, więc nie obawiajcie się - klikajcie i czekajcie na kontakt!

Pamiętaj, że ta podróż w kwocie 1210 zł to tylko propozycja. Jeśli życzysz sobie lepszy standard hotelu bądź najbardziej budżetowe podejście, to zawsze możesz do nas napisać o tym w FORMULARZU, a Michał chętnie wysłucha i odpowie na Twoje oczekiwania.

Zachęcamy też do przejrzenia opinii na nasz temat na Facebooku - nasi Klienci są najlepszą reklamą jakości naszych usług. Mamy 100% pozytywnych opinii, 5/5 gwiazdek. Dlaczegoby do nich nie dołączyć?