Bangkok z Warszawy za 1881 zł

Tajlandia w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Nic w tym dziwnego, bo ten egzotyczny kraj ma wiele do zaoferowania. Tajlandia to kraina pełna kontrastów, bogatej kultury i szczerych uśmiechów mieszkańców. Znajdziecie tu niesamowite świątynie, idealne miejsca do medytacji, rajskie plaże, tropikalną przyrodę, zjawiskowe krajobrazy oraz przepyszną tajską kuchnię. Powyższe słowa absolutnie nie są przesadzone, przekonajcie się o tym sami!

W czerwcu dostępne są loty z Warszawy do Bangkoku już od 1881 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Qatar Airways.

ZAREZERWUJ LOT DO BANGKOKU

Proponowany plan wycieczki:

07.06.2017: wylot z Warszawy 18:05, przylot do Bangkoku 12:40 (następnego dnia – 08.06.2017)

21.06.2017: wylot z Bangkoku 02:05, przylot do Warszawy o 13:15

W obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w stolicy Kataru - Doha. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 30 kg.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BANGKOKU

Nasz przewodnik po Bangkoku pokaże Wam najważniejsze zabytki i atrakcje tego miasta. Zajrzycie również to przewodnika po Tajlandii, w którym znajdziecie wiele przydatnych informacji i cennych wskazówek dotyczących zwyczajów i kultury tego kraju. Podpowiemy także jakie dania różnorodnej tajskiej kuchni skradną Wasze podniebienia.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl