Bardzo tanie loty do Wiednia! 38 zł w obie strony!

Tanie loty last minute do Wiednia - miasta najsłynniejszych jarmarków świątecznych w Europie!


Terminy lotów do Wiednia:

05.12.2018: wylot z Krakowa o 13:45, przylot do Wiednia o 14:45

09.12.2018: wylot z Wiednia o 12:25, przylot do Krakowa o 13:25

Standardowa cena lotów do Wiednia: 200-250 

Cena w tej ofercie: 38 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja christmas 1873589 640 1 363x221ilustracja1 Wieden 377x221

Skorzystajcie z wielkiej promocji na bilety lotnicze i poczujcie atmosferę przedświątecznego Wiednia. Słyszeliście o wiedeńskich jarmarkach bożonarodzeniowych? Są słynne na całym świecie! Najpopularniejszy z nich odbywa się na placu przed ratuszem. Przyozdobione lampkami stoiska oferują rozmaite upominki, słodkie wypieki i rozgrzewające napoje. W pobliżu działają zaś dwa duże lodowiska, karuzela i wioska świąteczna. To trzeba zobaczyć!

Jak dostać się z lotniska do centrum miasta: najtańsze połączenia oferują przewoźnicy autobusowi. Cena za bilet wynosi 7 EUR w jedną stronę, a podróż trwa ok. 40 minut. Ci, którym zależy na czasie, mogą wsiąść do pociągu lotniskowego, który w kwadrans dowiezie ich do dworca Wiedeń Główny (za 11 EUR). Zwiedzanie warto rozpocząć na Stephansplatz, skąd blisko do katedry św. Szczepana, kościoła św. Piotra, Hofburga i Albertiny. Komunikacja publiczna w Wiedniu jest wyśmienita, stąd dojazd do oddalonych od centrum zabytków, np. Schönbrunnu i Belwederu, nie będzie problematyczny. Polecamy wycieczkę do Bratysławy, która oferuje mnóstwo równie ciekawych atrakcji, ale znacznie tańsze noclegi. Do stolicy Bratysławy można dojechać autokarem FlixBus za 19 zł.

Przystępne cenowo noclegi oferują hostele na prawym brzegu Kanału Dunajskiego, np. w dzielnicy Leopoldstadt, a także na przedmieściach, np. w Neubaugasse.  


Noclegi w Wiedniu znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 2oC, liczba dni deszczowych: 15.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Wiedniu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!