Bardzo tanie loty do Wiednia! 80 zł w obie strony!

Tanie loty do Austrii! Poleć zimą do przepięknego Wiednia za jedyne 80 zł w obie strony!


Terminy lotów do Wiednia:

18.01.2019: wylot z Krakowa o 14:05, przylot do Wiednia o 15:05

20.01.2019: wylot z Wiednia o 12:25, przylot do Krakowa o 13:25

Standardowa cena lotów do Wiednia: 300-400 

Cena w tej ofercie: 80 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Vienna Ilustracja1Vienna Ilustracja2

Spędź styczniowy weekend w stolicy Austrii! Wiedeń jest znany na całym świecie ze swojej pięknej i wyjątkowej architektury oraz wielu zabytków. Komunikacja miejska w Wiedniu jest tak dobrze rozwinięta, że dojazd do zabytków oddalonych od centrum (np. Schönbrunn, Belweder) będzie prosty i przyjemny. Zdecydowanie warto odwiedzić takie miejsca i zabytki jak: katedra św. Szczepana, Muzeum Historii Sztuki oraz pałac Hofburg. Na wieczorny spacer polecamy starówkę, niedaleko której znajdziecie wiele przytulnych i klimatycznych kawiarenek oraz restauracji.

Najlepszą opcją na przedostanie się z lotniska do centrum miasta będzie podróż pociągiem. Szybka kolej miejska S7 dowiezie Was  do stacji Wien Mitte w ok. pół godziny, a bilet w jedną stronę kosztuje ok. 18 zł (4,20 euro). Pociągi kursują codziennie co pół godziny, w godzinach od 05:18 do 00:18.

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu stacji metra, co znacznie ułatwi poruszanie się między atrakcjami.


Noclegi w Wiedniu znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 0oC, liczba dni deszczowych: 15.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Wiedniu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!