Loty do Algierii za 667 zł

Jeśli mielibyśmy opisać Algierie w dwóch słowach bez wątpienia byłyby to wyrazy pustynia i starożytności. Algierska Sahara to prawdziwe muzeum pod gołym niebem -  znajdują się tu naskalne rysunki i ryty liczące sobie kilka tysięcy lat, zostały one wpisane przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości. Śladów dawnych cywilizacji jest tu jednak znacznie więcej i to właśnie one przyciągają do Algierii z roku na rok coraz większą liczbę turystów. Znajdują się tu między innymi zabytki z czasów rzymskich - jest ich więcej niż w samych Włoszech. Poza pustynią i starożytnością Algieria oferuje także zielone nadmorskie niziny, majestatyczne góry Atlas oraz piaszczyste plaże Morza Śródziemnego.  To także królestwo kuskusu, aromatycznych przypraw, egzotycznych owoców i warzyw.

maju dostępne są bezpośrednie loty z Berlina do Algieru już od 667 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą AlItalia.

ZAREZERWUJ LOT DO ALGIERU

Proponowany plan wycieczki:

15.05.2017: wylot z Berlina (lotnisko Tegel) o 18:45, przylot do Algieru 21:05

30.05.2017: wylot z Algieru 21:35, przylot do Berlina (lotnisko Tegel) o 23:55

Lecąc w obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w Rzymie. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W ALGIERZE

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Berlinie, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele ciekawych atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Berlinie, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Niemiec.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: loter.pl