Loty do Bangkoku za 1605 zł

Tajlandia w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Co wcale nas nie dziwi, bo ten egzotyczny kraj ma do zaoferowania naprawdę wiele. Tajlandia to kraina pełna kontrastów, bogatej kultury i szczerych uśmiechów mieszkańców. Znajdziecie tu również niesamowite świątynie, idealne miejsca do medytacji, rajskie plaże, tropikalną przyrodę, zjawiskowe krajobrazy oraz przepyszną, aromatyczną tajską kuchnię, która zachwyci każdego.

Na przełomie maja i czerwca dostępne są loty z Warszawy do Bangkoku już od 1605 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą UIA.

ZAREZERWUJ LOT DO BANGKOKU

Proponowany plan wycieczki:

28.05.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 16:05, przylot do Bangkoku 09:35 (następnego dnia – 29.05.2017)

04.06.2017: wylot z Bangkoku 11:25, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 10:00 (następnego dnia – 05.06.2017)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w stolicy Ukrainy - Kijowie. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 23 kg.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BANGKOKU

Nasz przewodnik po Bangkoku pokaże Wam najważniejsze zabytki i atrakcje tego miasta. Zajrzycie również to przewodnika po Tajlandii, w którym znajdziecie wiele przydatnych informacji i cennych wskazówek dotyczących zwyczajów i kultury tego kraju. Podpowiemy także jakie dania różnorodnej tajskiej kuchni skradną Wasze podniebienia.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.pl