Loty do Bari

Bari leży na południu Włoch i jest stolicą regionu Apulia, regionu wciąż jeszcze rzadko odwiedzanego przez turystów, ale mającego wiele do zaoferowania. To ok 800 km przepięknego południowego wybrzeża Włoch z gajami oliwnymi w tle i urokliwymi miasteczkami skrywającymi perły architektury. Jeżeli macie ochotę na wypoczynek z dala od tłumów Apulia to miejsce dla Was idealne.

W czerwcu dostępne są bezpośrednie loty z Katowic do Bari już od 328 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linie lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO BARI

Proponowany plan wycieczki:

07.09.2017: wylot z Katowic 19:10, przylot do Bari 21:00

14.09.2017: wylot z Bari 21:30, przylot do Katowic 23:20 

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 467 PLN. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BARI

Jeżeli nie wiecie co szczególnie warto zobaczyć w Apulii koniecznie zajrzyjcie do naszego przewodnika po tym regionie. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji o regionalnych zwyczajach i tradycyjnej kuchni. Które miejsce poza Apulią warto odwiedzić podczas pobytu w Italii podpowie Wamnasz przewodnik po Włoszech.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: tanie-loty.com.pl