Loty do Indii za 1557 zł

Kolorowe miasto Delhi poza tym, że jest stolicą Indii to także jedno z największych i najbardziej zaludnionych miejsc tego kraju. Czeka tu na Was fascynująca historia, piękna architektura, mieszanka kulturowo-religijna oraz tradycja, która idealnie współgra z nowoczesnością. W powietrzu unoszą się aromaty wielu przypraw, które wzbogacają smak tradycyjnych indyjskich dań. Warto zagubić się tu w jednej z tysiąca uliczek by poznać prawdziwe życie Indii.

listopadzie dostępne są loty z Warszawy do Delhi już od 1557 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Turkish Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO DELHI

Proponowany plan wycieczki:

02.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:50, przylot do Delhi 05:15 (następnego dnia – 03.11.2017)

13.11.2017: wylot z Delhi 06:55, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 13:55

Lecąc w obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w Stambule. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o wadze maksymalnej 30 kg.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W DELHI

Bez wątpienia najpopularniejszym miejscem w Delhi jest Świątynia Lotosu– miejsce kultu bahaistycznego, a także Qutub Minar – minaret z XIII wieku oraz Grobowiec Humajuna znajdujące się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Co jeszcze skrywa stolica Indii dowiecie się z naszego przewodnika po Delhi, w którym znajdziecie również wiele cennych wskazówek i cennych informacji o zwyczajach panujących w tym fascynującym kraju.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.pl