Loty do Kambodży za 1772 zł

Kambodża to egzotyczny oraz bardzo urokliwy kraj. Różnorodną fauną i florą oraz pięknymi krajobrazami kusi nie tylko miłośników Matki Natury, ale także spragnionych wędrówek podróżników. I choć historia tego miejsca jest bardzo krwawa i nie sposób nie zauważyć śladów wojny i rewolucji, dzisiejsza Kambodża to pogodni i życzliwi ludzie, ciekawe zabytki oraz niebiańskie plaże. Stolica Kambodży – Phnom Penh określana jest nierzadko Perłą Azji, ze względu na złote pałace, kolorowe szaty buddyjskich mnichów. Jednak pełno tu także tradycyjnych bazarów, na których skosztować można wyśmienitych potraw egzotycznej kambodżańskiej kuchni.

Na przełomie maja i czerwca dostępne są loty z Pragi do stolicy Kambodży - Phnom Penh już od 1772 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą China Southern Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO PHNOM PENH

Proponowany plan wycieczki:

30.05.2017: wylot z Pragi o 07:00, przylot do Phnom Penh 13:30 (następnego dnia – 31.05.2017)

09.06.2017: wylot z Phnom Penh 08:00, przylot do Pragi 10:55 (następnego dnia – 10.06.2017)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotniskach w Amsterdamie i Guangzhou. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Aby wjechać na terytorium Kambodży niezbędny jest paszport i wiza, którą wyrabiamy bezpośrednio na przejściu granicznym.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PHNOM PENH

Piękny Pałac Królewski ze złotym dachem, Muzeum Tuol Sleng będącetestamentem dla zbrodni reżimu Czerwonych Khmerów, Narodowe Muzeum Kambodży prezentujące imponującą kolekcję stuki khmerskiej, Wat Phnom położona na najwyższym wzgórzu buddyjska świątynia w której miejscowi modlą się o szczęście. To tylko kilka miejsce, które warto odwiedzić w stolicy Kambodży by móc lepiej poznać ten niezwykle ciekawy kraj – jego historię i kulturę. Więcej inspiracji znajdziecie w naszym przewodniku po Kambodży.

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Pradze, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Pradze, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Czech.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl