Loty do Miami za 1409 zł

Floryda to słoneczny stan, a Miami to niezwykle ciekawe miasto, oferujące wiele ciekawych miejsc. Poza słynną plażą Miami Beach wypełnioną licznymi barami i klubami nocnymi koniecznie odwiedzić trzeba kolorową dzielnicę Little Hawana, w której rytm życia wybija kubańska muzyka. Będąc na Florydzie warto wybrać się także do Centrum Kosmicznego Nasa oraz do Parku Narodowego Evergldaes, w którym aligatory żyją w naturalnym środowisku.

Na przełomie maja i czerwca dostępne są loty z Berlina do Miami już od 1409 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linie lotniczą United Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO MIAMI

Proponowany plan wycieczki:

28.05.2017: wylot z Berlina 09:40, przylot do Miami  o 21:06

08.06.2017: wylot z Miami 11:00, przylot do Berlina 07:50 (następnego dnia – 09.06.2017)

Lecąc w obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w Nowym Jorku. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztuką bagażu rejestrowanego o wadzie maksymalnej 23 kg.

Pamiętajcie, że przed wyjazdem do USA musicie zdobyć amerykańską wizę.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W MIAMI

Poza Miami na Florydzie warto zobaczyć także Key West, Orlando i Tampę. Co jeszcze? Dowiecie się z naszego przewodnika po tym amerykańskim stanie. Co poza Miami szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych podpowie Wam nasz przewodnik po USA. Znajdziecie w nim także wiele cennych informacji dotyczących podróżowania po tym kraju oraz co poza hamburgerem i colą rządzi w amerykańskiej kuchni.

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Berlinie, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele ciekawych atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Berlinie, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Niemiec.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania