Loty do Nowego Jorku

Nowy Jork to bez wątpienia najsłynniejsze miasto świata, wymieniane w wielu filmach, piosenkach, książkach czy wierszach. Co szczególnie warto podczas pobytu w Nowym Jorku? Central Park, Empire State Building, Times Square, Brodway, Statua Wolności, Rockefeller Center, Metropolitan Muzeum, Most Brookliński…. można tak wymieniać bez końca bo w Nowy Jork ma wiele to zaoferowania i zobaczyć tu można dosłownie wszystko.

Na przełomie stycznia i lutego dostępne są loty z Warszawy do Nowego Jorku już za 1365 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Tap Portugal.

ZAREZERWUJ LOT DO NOWEGO JORKU

Proponowany plan wycieczki:

30.01.2018: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 15:05, przylot do Nowego Jorku 21:15 (następnego dnia – 31.01.2018)

06.02.2018: wylot z Nowego Jorku 23:40, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:15 (dwa dni później – 08.02.2018)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w Lizbonie. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego

Pamiętajcie, że przed wyjazdem do USA musicie zdobyć amerykańską wizę.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W NOWYM JORKU

Oczywiście Stany Zjednoczone to o wiele więcej niż Nowy Jork. Co szczególnie warto zobaczyć w tym kraju podpowie Wam nasz przewodnik po USA. Znajdziecie w nim także wiele cennych informacji dotyczących podróżowania po tym kraju oraz co poza hamburgerem i colą rządzi w amerykańskiej kuchni.

Podczas przesiadki w Lizbonie będziecie mieli dość dużo czasu, aby zwiedzić to piękne miasto. Co szczególnie warto zobaczyć w stolicy Portugali znajdziecie w naszym przewodniku po tym mieście.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.pl