Loty do Panamy

Zawsze chcieliście zobaczyć Kanał Panamski? Na samą myśl o przepysznej kuchni Ameryki Środkowej cieknie Wam ślinka? A może po prostu chcecie nacieszyć się słońcem w czasie, gdy w Polsce mrozy trwają w najlepsze? Lubicie planować swoje wakacje ze sporym wyprzedzeniem? Jeśli tak, mamy dla Was ciekawą propozycję lotów z Warszawy do egzotycznej Panamy w styczniu.

Do Panamy polecicie na pokładzie linii lotniczych Turkish Airlines. Za lot w obie strony zapłacicie 2025 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO PANAMY

Przykładowy plan wycieczki:

18.01.2018: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:50, przylot do Panamy następnego dnia (19.01.2018) o 11:05, międzylądowanie w Stambule i Bogocie

28.01.2018: wylot z Panamy o 12:45, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina następnego dnia (29.01.201813:55, międzylądowanie w Stambule

Na pokład możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 55x40x23 cm oraz wadze do 8 kg. Co więcej, bez dodatkowych opłat możecie nadać bagaż rejestrowany.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PANAMIE

Panama to państwo w Ameryce Środkowej, położone nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Jego stolicą jest miasto Panama. W mieście warto zobaczyć słynny Kanał Panamski i Casco Viejo, czyli Stare Miasto. Jeśli macie w sobie żyłkę hazardzisty, odwiedźcie któreś z panamskich kasyn. Innym ciekawym obiektem jest Biomuseo. Niedaleko miasta znajduje się jezioro Gatun. Warto zapuścić się poza rejony stolicy, aby nacieszyć się piękną przyrodą tego środkowoamerykańskiego kraju. Możecie np. udać się do parku narodowego Soberania oraz Wyspę Małp.

Chcecie gdzieś się wybrać, ale nie wiecie, jak zabrać się za organizację swojej podróży? Dobrze trafiliście. My nie tylko to wiemy i chętnie Wam pomożemy, ale także nie weźmiemy za to ani grosza! Zainteresowani? Napiszcie do nas. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.onet.pl