Loty do San Francisco

San Francisco to niezwykle urokliwe miasto Kalifornii. Położone nad Oceanem Spokojnym charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem narodowościowym i oryginalną architekturą. Najsłynniejszą budowlą miasta jest jeden z najwyższych na świecie most - Golden Gate Bridge tuż obok położony jest piękny Golden Gate Park. Także tu, na wyspie Alcatraz znajdowało się, występujące w wielu filmach więzienie o zaostrzonym rygorze, które dziś jest najchętniej odwiedzaną atrakcją turystyczną San Francisco.

listopadzie dostępne są loty z Berlina do San Francisco już od 1741 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linie lotnicze British Airways i American Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO SAN FRANCISCO

Proponowany plan wycieczki:

09.11.2017: wylot z Berlina 12:15, przylot do San Francisco 18:20

23.11.2017: wylot z San Francisco 08:45, przylot do Berlina 12:40 (następnego dnia – 24.11.2017)

Lecąc do San Francisco czeka Was przesiadka na lotnisku w Londynie, w drodze powrotnej przesiądziecie się na lotniskach w Filadelfii i w Londynie. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego, którego waga nie przekracza 23 kg.

Pamiętajcie, że przed wyjazdem do USA musicie zdobyć amerykańską wizę.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W SAN FRANCISCO

Co poza San Francisco szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych podpowie Wam nasz przewodnik po USA. Znajdziecie w nim także wiele cennych informacji dotyczących podróżowania po tym kraju oraz co poza hamburgerem i colą rządzi w amerykańskiej kuchni.

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Berlinie, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele ciekawych atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Berlinie, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Niemiec.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl