Loty do Singapuru

Singapur jeszcze nie tak dawno był niewielką rybacką wioską, dziś jest jednym z najbogatszych i najdroższych państw świata, coraz chętniej odwiedzanym przez turystów. Tutejsza architektura zaskoczy każdego - znajdziecie tu futurystyczne budowle przelatane nowoczesnymi drapaczami chmur. W Singapurze znajduje się także jeden z najsłynniejszych hoteli na świecie – Marina Bay Sands, który swoim kształtem przypomina łódź – to właśnie tu znajduje się basen bez krawędzi, z którego podziwiać można panoramę na centrum finansowe. Jednak poza szklanymi wieżowcami nie brakuje tut także zieleni – ogrody Gardens by the Bay porośnięte roślinna, które świecą w nocy.

Na przełomie maja i czerwca dostępne są loty z Pragi do Singapuru już od 1374 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą China Southern Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO SINGAPURU

Proponowany plan wycieczki:

24.05.2017: wylot z Pragi o 07:00, przylot do Singapuru 13:30 (następnego dnia – 25.05.2017)

06.06.2017: wylot z Singapuru 08:00, przylot do Pragi 10:55 (następnego dnia – 07.06.2017)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotniskach w Amsterdamie i Guangzhou. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W SINGAPURZE

Poza Marina Bay – czyli zatoką w centrum miasta i futurystycznych ogrodów Gardens by the Bay, podczas pobytu w Singapurze warto odwiedzić także Little India, czyli Małe Indie - jedną z najbardziej barwnych dzielnic Singapuru, zupełnie inna od jego centrum. To miejsce jest dość chaotyczne, a zamiast wieżowców znajduje się tu wiele małych straganów i sklepików. Więcej inspiracji znajdziecie w naszym przewodniku po Singapurze.

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Pradze, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Pradze, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Czech.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.