Loty na Filipiny za 1438 zł

Filipiny położone są na archipelagu około 7100 wysp, które zaskakują odwiedzających różnorodnością krajobrazów i atrakcji. Miłośnicy plażowania znajdą tu piękne białe plaże skąpane w pełnym słońcu i oblane krystalicznie czystą wodą, wielbiciele wędrówek górskie góry i wulkany. Także smakosze nie będą zawiedzeni ponieważ filipińska kuchnia charakteryzuje się niecodziennymi smakami i aromatami. Nie może zapomnieć także o bogatej filipińskiej kulturze i historii. Ponadto, mieszkańcy archipelagu to ludzie niezwykle otwarci, życzliwi i radośni.

Na przełomie maja i czerwca dostępne są loty z Pragi do Manila już od 1438 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linie lotnicz China Southern Airlines i KLM.

ZAREZERWUJ LOT DO MANILA

Proponowany plan wycieczki:

30.05.2017: wylot z Pragi o 06:30, przylot do Manila 10:55 (następnego dnia – 31.05.2017)

09.06.2017: wylot z Manila 17:35, przylot do Pragi 17:45 (następnego dnia – 10.06.2017)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotniskach w Amsterdamie i Guangzhou. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W MANILA

Polecamy zajrzeć do naszego przewodnika po Filipinach, który podpowie Wam co szczególnie warto zobaczyć w tym rajskim kraju oraz jakie panują w nim zwyczaje, dowiecie się także, które dania tradycyjnej filipińskiej kuchni mogą skraść Wasze podniebienia.

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Pradze, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Pradze, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Czech.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl