Loty na Florydę

Najbardziej słoneczny stan USA – Floryda – kusi pięknymi, piaszczystymi plażami, idealnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych i niezwykłych atrakcjami. Stolicą Florydy jest Miami, które słynie z plaży Miami Beach wypełnionej barami i klubami nocnymi koniecznie. Koniecznie odwiedzić tu trzeba także kolorową dzielnicę Little Hawana, w której rytm życia wyznacza rytm kubańskiej muzyka. Będąc na Florydzie warto wybrać się również do Centrum Kosmicznego Nasa oraz do Parku Narodowego Evergldaes.

W listopadzie dostępne są loty z Berlina do Miami już od 1329 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linie lotnicze Iberia i Britsh Airways.

ZAREZERWUJ LOT DO MIAMI

Proponowany plan wycieczki:

23.11.2017: wylot z Berlina 07:30, przylot do Miami  o 15:50

30.11.2017: wylot z Miami 17:25, przylot do Berlina 11:30 (następnego dnia – 01.12.2017)

Lecąc do Miami czeka Was przesiadka na lotnisku w Madrycie, w drodze powrotnej przesiądziecie się na lotnisku w Londynie. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztuką bagażu rejestrowanego o wadzie maksymalnej 23 kg.

Pamiętajcie, że przed wyjazdem do USA musicie zdobyć amerykańską wizę.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W MIAMI

Poza Miami na Florydzie warto zobaczyć także Key West, Orlando i Tampę. Co jeszcze? Dowiecie się z naszego przewodnika po tym amerykańskim stanie. Co poza Miami szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych podpowie Wam nasz przewodnik po USA. Znajdziecie w nim także wiele cennych informacji dotyczących podróżowania po tym kraju oraz co poza hamburgerem i colą rządzi w amerykańskiej kuchni.

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Berlinie, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele ciekawych atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Berlinie, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Niemiec.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl