Loty na Islandię za 486 zł

Islandia dostarcza wielu wrażeń szczególnie miłośnikom Matki Natury. Znajdziecie wulkany, gorące źródła i rzeki, gejzery, spływające wartką kaskadą wodospady. To także idealne miejsce dla wielbicieli mocnych wrażeń, na których czeka między innymi rafting, eksploracja lodowych jaskiń, wspinaczka w lodzie i śniegu czy wyprawa po lodowcu. Jednak Islandia to znacznie więcej, przekonajcie się o tym sami już tego lata.

W lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Wrocławia do Reykjaviku już od 486 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO REYKJAVIKU

Proponowany plan wycieczki:

02.07.2017: wylot z Wrocławia 15:55, przylot do Reykjaviku 18:10

12.07.2017: wylot z Reykjaviku 18:50, przylot do Wrocławia o 00:55 (następnego dnia – 13.07.2017)

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 689 PLN. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W REYKJAVIKU

Nasz przewodnik po Islandii pokaże Wam najważniejsze zabytki i atrakcje tego kraju. Znajdziecie w nim także wiele przydatnych informacji i cennych wskazówek dotyczących zwyczajów i kultury Islandii. Podpowiemy także których dań warto spróbować podczas pobytu na tej pięknej wyspie.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl