Loty na Sardynię

Sardynia to wyspa położona na Morzu Śródziemnym urzekająca niezwykłym bogactwem zabytków – pochodzących z neolitu i średniowiecza oraz bogatą historią, na którą składają się wpływy arabskie, piemonckie, hiszpańskie oraz włoskie. Znajdziecie tu zarówno skaliste wybrzeże, jak i piękne piaszczyste plaże. Zielone góry, urokliwe miasteczka i pyszną kuchnię.

lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Katowic na Sardynię już od 406 PLN w dwie strony. Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT NA SARDYNIĘ

Proponowany plan wycieczki:

22.07.2017: wylot z Katowic 16:05, przylot do Alghero 18:30

29.07.2017: wylot z Alghero 19:00, przylot do Katowic 21:20

Powyższa cena dostępna jest dla wszystkich – nie trzeba być członkiem Wizz Discount Club i obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 42x32x25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG NA SARDYNII

W naszym przewodniku po Włoszech znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o zwyczajach panujących w tym kraju, w tym także na słoneczniej Sardynii oraz inspiracje co warto zobaczyć, a także jakie są tradycyjne smaki włoskiej kuchni.

Nie macie czasu na organizację podróży? Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl