Loty na wyspę Hajnan za 1799 zł

Chińskie miasto Sanya położone jest na południu magicznej wyspy Hajnan oblewanej wodami Morza Południowochińskiego. Wyspa na nazywana jest nawet chińskimi Hawajami. Znajdziecie tu naprawdę tropikalny klimat i piękne plaże oraz idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Jednak poza słonecznym relaksem warto także zainteresować się historią i kulturą tej wyspy odwiedzając Muzeum Mniejszości Narodowych lub wciąż istniejące wioski ludów Miao Li. Znajduje się tu także rezerwat leśny Jianfeng Ling, w którym górskie wędrówki wśród tropikalnej przyrody zachwycą każdego turystę.

Na przełomie maja i czerwca dostępne są loty z Pragi do Sanya już od 1799 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linie lotnicze China Southern Airlines i KLM.

ZAREZERWUJ LOT DO SANYA

Proponowany plan wycieczki:

30.05.2017: wylot z Pragi o 06:30, przylot do Sanya 10:55 (następnego dnia – 31.05.2017)

09.06.2017: wylot z Sayna 17:35, przylot do Pragi 17:45 (następnego dnia – 10.06.2017)

W drodze do Sanya czeka Was przesiadka na lotniskach w Amsterdamie i Guangzhou, wracając do Pragi przesiądziecie się na lotniskach w Pekinie oraz Amsterdamie. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W SANYA

Podczas podróży warto zatrzymać się na dłużej w Pradze, to miasto tętniące życiem i oferujące odwiedzającym wiele atrakcji. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po Pradze, z którego dowiecie się co szczególnie warto zobaczyć podczas pobytu w stolicy Czech.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl