Loty na Wyspy Zielona Przylądka

Republika Zielonego Przylądka to archipelag 10 wysp i 5 mniejszych wysepek położonych na Oceanie Atlantyckim, ok 600 km od zachodniego wybrzeża Afryki. Wyspy te są częścią Makronezji, zwanej inaczej Wyspami Szczęśliwymi. Trudo o lepszą nazwę dla tego miejsca, bo rzeczywiście znajduje się tu wszystko czego tylko do szczęścia potrzeba! Wspaniała pogoda, niekończące się białe, dziewicze plaże, krystalicznie czyste wody - w których podziwiać można piękny podwodny świat, znakomita kuchnia oraz niesamowita kultura stanowiąca iście egzotyczna mieszankę – łączy w sobie cechy kultury europejskiej – głównie portugalskiej i hiszpańskiej, i afrykańskiej. Wyspy Zielona Przylądka także mekka sportów wodnych – windsurfingu i kitesurfingu.

maju dostępne są bezpośrednio loty z Brukseli do Ilha Do Sal już od 1189 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Jetairfly.

ZAREZERWUJ LOT DO ILHA DO SAL

Proponowany plan wycieczki:

03.05.2017: wylot z Brukseli o 06:10, przylot do Ilha Do Sal 11:35

13.05.2017: wylot z Ilha Do Sal 11:45, przylot do Brukseli 21:25

Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o wadze maksymalnej 20 kg. W tej cenie na pokładzie samolotu otrzymacie także posiłek.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W ILHA DO SAL

Warto skorzystać z okazji żeby zwiedzić Brukselę, podróżniczy inspiracji szukajcie w naszym przewodniku po Belgii, podpowiadamy w nim, które miejsca warto odwiedzić i co poza w tym pięknym kraju. Czego poza pommes frites i goframi z bitą śmietaną koniecznie spróbować podczas pobytu w Belgii? Odpowiedź znajdziecie w dziale potrawy i napoje.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.pl