Loty z Krakowa do Wenecji za 231 zł

Wenecja to jedno z najpiękniejszych miejsc Półwyspu Apenińskiego co potwierdza umieszczenie jej na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. To miasto to unikat w skali światowej ponieważ w całości położone jest na wodzie! Po ponad 150 kanałach, nad którymi rozciąga się 400 mostów możecie poruszać się stylowymi gondolami, na jednym z klimatycznych placów skosztujecie pysznych owoców morza, a liczne zabytki i wąskie uliczki z pewnością skradną niejedno serce. Chyba nie trzeba Was dłużej namawiać do odwiedzenia bajkowej Wenecji?

W sierpniu dostępne są bezpośrednie loty z Krakowa do Wenecji już od 231 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię EasyJet.

Kliknij tutaj, żeby zarezerwować lot do Wenecji za 231 zł!

Proponowany plan wycieczki:

01.08.2017: wylot z Krakowa 09:30, przylot do Wenecji 11:10

03.08.2017: wylot z Wenecji do 07:15, przylot do Krakowa 09:00

Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 56x45x25 cm.

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Wenecji na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- hostel Jan Palach

- B&B La Corte Dei Dogi

- hotel Ala

Wijący się przez całe miasto Gran Canal, najsłynniejszy wenecki most Ponte di Rialto, serce miasta - plac św. Marka z Bazyliką  i górującą nad Wenecją charakterystyczną dzwonnicą, kolorowa wysepka Burano to miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć. Co jeszcze? Dowiecie się z naszego przewodnika po Wenecji. Podpowiemy w nim także czego poza spaghetii i pizzą koniecznie trzeba spróbować podczas pobytu we Włoszech.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do polubienia naszego fanpage, dzięki temu będzie na bieżąco ze wszystkimi cenowymi okazjami!

Wiemy, że organizacja wyjazdu na własną rękę bywa czasochłonna, więc chętnie Wam w tym pomożemy! Skontaktujcie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanej podróży, a my pomożemy Wam zupełnie za darmo zarezerwować najbardziej korzystne noclegi i transport.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl