Loty z Warszawy do Hongkongu

Hongkong to mekka finansistów i ogromnych inwestycji. Miejsce, w którym architektura kolonialna idealnie współgra ze szklanymi drapaczami chmur. Doskonałym punktem, w którym podziwiać można morze rozświetlonych wieżowców jest Wzgórze Wiktorii i znajdujący się tam taras widokowy. To właśnie z Hongkongu pochodził i tu dorastał kultowy mistrz kung-fu – Bruce Lee, którego śladami podąża wielu turystów. Hongkong to także raj dla kulinarnych smakoszy, którzy spróbować tu mogą wielu egzotycznych potraw.

grudniu dostępne są loty z Warszawy do Hongkongu już od 1710 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Turkish Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO HONGKONGU

Proponowany plan wycieczki:

21.12.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:50, przylot do Hongkongu 17:20 (następnego dnia – 22.12.2017)

28.12.2017: wylot z Hongkongu 23:15, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 13:55 (następnego dnia – 29.12.2017)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w Stambule. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o wadze maksymalnej 30 kg.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W HONGKONGU

Podczas pobytu w Hongkongu koniecznie odwiedzić trzeba tradycyjne ryneczki – markety – Jade Market z biżuterią, Ladies Market z ubraniami dla pań i wiele innych, na których zaopatrzcie się w oryginalne pamiątki z podróży. Warto zajrzeć również do dzielnicy Wan Chai Strip, w której znajduje się wiele modnych klubów, barów i dobrych restauracji.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl